Ullmatta 230x400
2021-05-14
916000
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, ull, 2000-tal, svart och vit med röda detaljer, ca 400x230 cm
Smärre slitage, nytvättad