Ullmatta 230x400

Ullmatta 230x400
Ullmatta 230x400
Ullmatta 230x400
Ullmatta 230x400

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, ull, 2000-tal, svart och vit med röda detaljer, ca 400x230 cm

Smärre slitage, nytvättad

916000

2021-05-14