Matgrupp 5 dlr

Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr
Matgrupp 5 dlr

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bord samt 4 stolar, samt 2 iläggsskivor 45 cm vardera, mörkbetsad mahogny, skuren dekor, bordets höjd ca 75, diameter 105, stolar med sitthöjd ca 41 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

916006

2021-05-14