Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ULF GRIPENHOLM (född 1943): modellstudie, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 26/99, litografi, bladstorlek ca 52x44 cm,
Zustandsbeschreibung
916009
2021-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner