Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PIEDESTAL, Rörstrand, Jugend, 1900-talets början, grön glasyr, stämplad och djupmärkt BG, höjd ca 62 cm

Kuntoraportti

Smärre nagg på foten

916014

Päivämäärä:

2021-05-13