Piedestal Rörstrand
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PIEDESTAL, Rörstrand, Jugend, 1900-talets början, grön glasyr, stämplad och djupmärkt BG, höjd ca 62 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg på foten
916014
Päivämäärä:
2021-05-13