Madeleine Pyk olja

Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Djurgården, signerad M Pyk, olja på duk, 48 x 34 cm

916020

2021-05-13