Yves Gianni gouache Neapel

Yves Gianni gouache Neapel
Yves Gianni gouache Neapel
Yves Gianni gouache Neapel
Yves Gianni gouache Neapel
Yves Gianni gouache Neapel
Yves Gianni gouache Neapel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YVES GIANNI (Italien 18/1900-tal): kustvy från Napoli/Neapel, signerad Y. Gianni, gouache på papper, ca 13,5 x 32 cm

Ej examinerad ur ram, mindre fuktfläckar synliga

916034

2021-05-17