Pedro Juan oljemålning

Pedro Juan oljemålning
Pedro Juan oljemålning
Pedro Juan oljemålning
Pedro Juan oljemålning
Pedro Juan oljemålning
Pedro Juan oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDRO JUAN (född 1933): "Paisaje", signerad Pedro Juan, daterad a tergo 1976, olja på pannå, 71x90 cm

916037

2021-05-15