Nils Tirén litografi

Nils Tirén litografi
Nils Tirén litografi
Nils Tirén litografi
Nils Tirén litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS TIRÉN (1885-1935): Motiv med renar, signerad, litografi, ca 31x31 cm

Proveniens: Gåva från konstnären 1918 till Yngve Schartau

Gulnat blad

916038

2021-05-17