Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Modellstudie, monosignerad IG, rödkrita, bildmått ca 65x47 cm
Lös i ramen, pappersskador, ej examinerad ur ram
916051
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här