Olle Olsson Hagalund litografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Kvinna med korg med äpplen, signerad samt numrerad 207/360, ramen gjord av konstnären, ca 64x42 cm
Proveniens: Medföljer brev daterat 1979 från Maja Olsson Hagalund till ägaren av litografin samt fotografier på konstnären med litografin
916052
2021-05-17