Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Kvinna med korg med äpplen, signerad samt numrerad 207/360, ramen gjord av konstnären, ca 64x42 cm

Proveniens: Medföljer brev daterat 1979 från Maja Olsson Hagalund till ägaren av litografin samt fotografier på konstnären med litografin

916052

2021-05-17