Bordslampor Aneta

Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANETA BELYSNING, bordslampor, 1 par, 1970-tal, mässing, undertill med märkning, total höjd inkl skärm, ca 84 cm

Brukslitage

916053

2021-05-14