Rob Engström väggpendyl

Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROB ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, skuren dekor, höjd 90 cm

Sprickor, slitage

916059

2021-05-23