Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Hamnmotiv, signerad D. Morett, olja på duk, ca 47x74 cm
Krackelerad
916060
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här