Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ERLAND HEURLIN (1865-1947): Födelsedagskort, motiv med bl.a. segelbåt och penséer, akvarell, monogramsignerad EH samt daterad 3 Aug. 1887, ca 13,5x10,5 cm
916068
2021-05-13