Väggappliquer ett par

Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par
Väggappliquer ett par

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

400 EUR

VÄGGAPPLIQUER, ett par, rokokostil, 1900-tal, förgylld mässing, för fyra elektrifierade ljus i vardera, höjd 62 cm, bredd 42 cm

Smärre slitage

916080

2021-05-24