Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, fasettslipat glas, ca 92x41 cm
Pastellageskador
916089
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här