Soffbord Bodafors

Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BODAFORS, soffbord, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, undertill märkning, höjd ca 55, 140x59 cm

Brukslitage, märken

916091

2021-05-14