Motiv från paris oljemålning

Motiv från paris oljemålning
Motiv från paris oljemålning
Motiv från paris oljemålning
Motiv från paris oljemålning
Motiv från paris oljemålning
Motiv från paris oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Paris, monogramsignerad BN? 1925, olja på duk, ca 53x65 cm

916098

2021-05-14