Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986) Motiv med dvärgbjörkar, signerad samt daterad 44, olja på pannå, ca 46x62 cm

916108

2021-05-17