Spegel m konsolbord nyrenässans

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, svärtade detaljer, spegelns mått ca 192x81, 37, 87x30 cm

Kröns saknas, listdelar saknar, ytskador, märken

916110

2021-05-14