Vitrinskåp 1900-tal

Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat lövträ, invändigt med flyttbara glashyllplan, höjd ca 183 cm, 48x32 cm

Bruksslitage

916112

2021-05-17