Osval Rasmussen

Osval Rasmussen
Osval Rasmussen
Osval Rasmussen
Osval Rasmussen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OSVALD RASMUSSEN (Danmark 1885-1972): Interiör, olja på duk, signerad, 40 x 50 cm.

916129

2021-05-23