Åke Sander

Åke Sander
Åke Sander
Åke Sander
Åke Sander

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE SANDER (född 1958): "Fjällbäck", olja på duk, signerad och daterad 96, 60,5 x 60,5 cm.

916130

2021-05-23