Gunnar Stålbrand

Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): Sjöbodar, färglitografi, signerad och numrerad 31/350, bildstorlek 32,5 x 41 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

916143

2021-05-23