Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MART ORG (född 1935): "Spegling i nattfönster", signerad och daterad Mart Org 1964, olja på duk, ca 65x60 cm
916147
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här