Väggspegel 1900-talets mitt

Väggspegel 1900-talets mitt
Väggspegel 1900-talets mitt
Väggspegel 1900-talets mitt
Väggspegel 1900-talets mitt
Väggspegel 1900-talets mitt
Väggspegel 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld ram samt grön tygväv, ca 139x43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, väven något solblekt

916152

2021-05-17