Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prismakomposition 1928", signerad, daterad 1973 samt numrerad 90/99.

Ej examinerad ur ram.

916156

2021-05-22