Stekfat England

Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England
Stekfat England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, flintgods, England, 1800-talets första hälft, oval form, tryckt dekor i underglasyrblått, längd ca 53 cm

Krackeleringar, smärre missfärgning, repor, glasyrbortfall

916172

2021-05-23