Saltflaska samisk
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTFLASKA, samisk, tidigt 1900-tal, signerad J.A, ca 19x11 cm
PROVENIENS:
och sedan i arv till nuvarande ägarna
Bruksslitage
916176
2021-05-17