Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Kustvy, signerad Axel Lindman, 23, olja på duk, 45x75 cm

PROVENIENS:
Fritzes Kungliga hovbokhandel, Stockholm

Duklagning

916181

2021-05-13