Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL LINDMAN (1848-1930): Kustvy, signerad Axel Lindman, 23, olja på duk, 45x75 cm
PROVENIENS:
Fritzes Kungliga hovbokhandel, Stockholm
Duklagning
916181
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här