Kåsor Kokse
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÅSOR, 6 st, samiska, 1900-talets första hälft, varav två daterade 1924 samt 1925, björk samt masur, varierande storlekar
PROVENIENS:
och sedan i arv till nuvarande ägarna
Bruksslitage
916184
2021-05-17