Kåsor Kokse

Kåsor Kokse
Kåsor Kokse
Kåsor Kokse
Kåsor Kokse
Kåsor Kokse
Kåsor Kokse

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KÅSOR, 6 st, samiska, 1900-talets första hälft, varav två daterade 1924 samt 1925, björk samt masur, varierande storlekar

PROVENIENS:
och sedan i arv till nuvarande ägarna

Kuntoraportti

Bruksslitage

916184

Päivämäärä:

2021-05-17