Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGELA PALMERTZ (Född 1941): Komposition, serigrafi, signerad och numrerad 12/130, bladstorlek
Fint skick, ej examinerad ur ram.
916186
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här