Ingela Palmertz serigrafi

Ingela Palmertz serigrafi
Ingela Palmertz serigrafi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGELA PALMERTZ (Född 1941): Komposition, serigrafi, signerad och numrerad 12/130, bladstorlek

Fint skick, ej examinerad ur ram.

916186

2021-05-22