Gungstol 1900-talets mitt

Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt
Gungstol 1900-talets mitt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, 1900-talets mitt, mahogny, shakermodell, stoppad sits, klädsel i imitationsläder, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, märken

916190

2021-05-15