Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SVEN-ERIK JOHANSSON (1925-2020): Surealistisk komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969, 30 x 41,5 cm.
Kuntoraportti
916205
Päivämäärä:
2021-05-23