Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

SVEN-ERIK JOHANSSON (1925-2020): Surealistisk komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969, 30 x 41,5 cm.

Kuntoraportti

916205

Päivämäärä:

2021-05-23