Matgrupp Vindö Svante Skogh
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, Svante Skogh, "Vindö", 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, stoppad sits, randig klädsel, bestående av matbord, 2 karmstolar, stolar, bordets mått ca 73, 140x96, stolarnas sitthöjd ca 45, medföljande 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd 50 cm
Brukslitage, märken, skadad klädsel, medföljande överdrag
916220
2021-05-14