Matgrupp Vindö Svante Skogh

Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh
Matgrupp Vindö Svante Skogh

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, Svante Skogh, "Vindö", 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, stoppad sits, randig klädsel, bestående av matbord, 2 karmstolar, stolar, bordets mått ca 73, 140x96, stolarnas sitthöjd ca 45, medföljande 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd 50 cm

Brukslitage, märken, skadad klädsel, medföljande överdrag

916220

2021-05-14