Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): "Jorden runt" - Hong Kong, signerad samt daterad 66, olja på duk, ca 91x65 cm

Tryckmärken

916227

2021-05-13