Poul Hundevad hyllsystem
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
POUL HUNDEVAD, hyllsystem, 4 dlr, Danmark, 1900-talets andra hälft, fanérad i jakaranda, underskåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan,
överhyllor med skjutdörrar i glas, höjd 195 cm, längd ca 216, djup ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
916229
Päivämäärä:
2021-05-17