Poul Hundevad hyllsystem

Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem
Poul Hundevad hyllsystem

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

POUL HUNDEVAD, hyllsystem, 4 dlr, Danmark, 1900-talets andra hälft, fanérad i jakaranda, underskåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan,
överhyllor med skjutdörrar i glas, höjd 195 cm, längd ca 216, djup ca 43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

916229

Päivämäärä:

2021-05-17