Carl Fagerlund bordslampor 1 par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, klarglas med underfång i vitt, signerade och numrerade Orrefors 1201566, etikettmärkt, höjd exkl. lampsockel 22 cm

En med kantnagg

916247

2021-05-23