Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1961, akvarell, ca 31x39 cm

916254

2021-05-14