Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, fanerad teak, 1960-tal, rutmönstrad dekor, 3 skåpsdelar samt 2 lådor, höjd 91, 160x 43 cm, nyckel medföljer

916255

2021-05-13