Monica Backström, vas

Monica Backström, vas
Monica Backström, vas
Monica Backström, vas
Monica Backström, vas
Monica Backström, vas
Monica Backström, vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM (född 1939): Vas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda M Backström 49100, etikettmärkt, glas, höjd ca 33 cm

Bruksslitage, mindre repor

916263

2021-05-15