Oskar Bergman blyerts

Oskar Bergman blyerts
Oskar Bergman blyerts
Oskar Bergman blyerts
Oskar Bergman blyerts

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vårkväll", signerad och daterad Oskar Bergman 1936, blyerts, ca 17x26 cm

916267

2021-05-14