Oskar Bergman etsningar

Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): (2) Landskapsmotiv, signerade Oskar Bergman, etsning, bildmått ca 17x12 resp 25x18 cm

Det större bladet med fuktskador

916268

2021-05-14