Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, HÄMTARE, FORM, 1800-tal, koppar, formens diameter ca 39 cm, kannans höjd ca 31 cm, hämtaren höjd ca 26 cm

Bruksslitage

916278

2021-05-14