Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS PETER ENGMANN (1879-1938, Danmark): Segelbåtar i månljus, signerade H.P. Engmann, olja på duk, ca 98x73 cm
dukskador, hål, äldre lagning, åldersrelaterat slitage
916279
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här