Leif Åbjörnsson oljemålning

Leif Åbjörnsson oljemålning
Leif Åbjörnsson oljemålning
Leif Åbjörnsson oljemålning
Leif Åbjörnsson oljemålning
Leif Åbjörnsson oljemålning
Leif Åbjörnsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF ÅBJÖRNSSON (född 1949): I kajuta, signerad och daterad Åbjörnsson -89, olja på duk, ca 100x81 cm

916295

2021-05-14